Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

CESTOVNÁ KANCELÁRIA VÍTKOVICE TOURS s.r.o.

CK Vítkovice Tours – česká jednotka na Jadrane, pôsobí v oblasti cestovného ruchu už od roku 1991. Na Slovensku pôsobí od roku 2003. Primárne je špecialistom na turisticky populárnu oblasť Jadranu – Chorvátsko, Čierna Hora, Taliansko, Albánsko, Slovinsko. Svoje dvadsaťročné skúsenosti preniesla aj do ďalších destinácií, takže v jej portfóliu nájdete aj krajiny ako Bulharsko. Služby CK Vítkovice Tours využije každoročne viac než 40.000 zákazníkov.

CK Vítkovice Tours dopĺňa svoju ponuku o relaxačné a wellness pobyty v ČR, na Slovensku, MaďarskuSlovinsku. Veľmi obľúbené sú dovolenky v NEPTUN KLUBE, čo sú rodinné kluby VÍTKOVICE TOURS s garanciou skvelej zábavy pre malé a veľké deti i dospelým. Česky a slovensky hovoriaci animátori majú počas dňa pripravený bohatý program plný hier a pohybových aktivít. Obľúbeným je aj KLUB SENIOROV NA JADRANE, z ktorého si klienti odvedú plno skvelých zážitkov v rámci pripraveného programu.

CK Vítkovice Tours bola pre sezónu 2015/2016 verejnosťou vyhlásená ako najlepšia cestovná kancelária v ČR.

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220