Travel Family

Cestovná kancelária Travel Family vznikla zlúčením tradičných českých špecialistov na dovolenky: CK Vítkovice Tours, CK VIAMARE, CK VTT a CK Kovotour plus. Nová rodina – Travel Family sa tak zaradila medzi 7 najväčších cestovných kancelárií v Českej republike a predstavuje silnú a stabilnú spoločnosť. Už takmer 30 rokov sprevádza svojich klientov na pohodové a spokojné dovolenky. Na Invia si môžete vybrať zo širokej ponuky zájazdov rodiny Travel family: Vítkovice Tours (špecialista na Chorvátsko), VIAMARE (špecialista na Grécko a grécke ostrovy), VTT (špecialista na Cyprus), Kovotour plus (špecialista na Čiernu horu), a to bez navýšenia ceny a pohodlne z vášho telefónu či počítača.

Aké zájazdy CK Travel Family ponúka?

CK Travel Family ponúka v rámci svojich značiek rôzne typy zájazdov a dovolenkových pobytov. Vyberiete si v rámci výhodných ponúk Last Minute alebo v predstihu z ponúk First Minute! Môžete ísť k moru, na lyže, alebo si môžete užiť relaxačný pobyt v kúpeľoch. Cestovať môžete buď autom, autobusom, alebo letecky (odlety z Bratislavy aj z Ostravy). Pre deti prevádzkuje Travel Family niekoľko veľmi obľúbených Neptún klubov, pre seniorov prevádzkuje kluby so špeciálnym programom. Pre náročných klientov je k dispozícii sieť luxusných hotelov, ako aj pobyty All inclusive. Termíny zájazdov je možné prispôsobiť vašim potrebám.

Do akých krajín môžete s CK Travel Family cestovať?

CK Travel Family prináša pestrý výber letných, zimných aj celoročných zájazdov. Populárne sú najmä prímorské destinácie ako Chorvátsko, Grécko a grécke ostrovy, Cyprus, Bulharsko, Čierna hora, Slovinsko, Taliansko, Sicília, Malta či Turecko. Na lyže sa s CK Travel Family jazdí do Rakúska, celoročne si oddýchnete pri relax pobytoch v Českej republike alebo v Maďarsku. Kompletnú ponuku Travel Family nájdete na stránkach Invia.

Dovolenka Travel Family 2020 a Last Minute zájazdy Travel Family

Albánsko Albánsko (488 termínov) 547 EUR
Česká republika Česká republika (3 051 termínov) 45 EUR
Čierna Hora Čierna Hora (17 219 termínov) 46 EUR
Chorvátsko Chorvátsko (109 944 termínov) 21 EUR
Maďarsko Maďarsko (16 004 termínov) 71 EUR
Rakúsko Rakúsko (766 termínov) 87 EUR
Slovensko Slovensko (8 842 termínov) 42 EUR
Slovinsko Slovinsko (14 879 termínov) 46 EUR
Taliansko Taliansko (3 276 termínov) 33 EUR