Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

STOP TOUR

CK STOP TOUR je cestovná kancelária, zameraná na Bulharsko, primárne na letoviská Primorsko a Kiten. Tieto dve destinácie sme pre Vás vybrali vďaka mimoriadnej obľube medzi slovenskými turistami. Prispeli k tomu tiež naše predchádzajúce dlhoročné skúsenosti s týmito destináciami, nadviazané výborné vzťahy s majiteľmi vybraných ubytovacích kapacít a spokojnosť klientov s nimi.

Zároveň dúfame, že nepísané heslo našej CK: "Zastavte sa u nás a cestujte s nami", sa stane inšpiráciou pre Vás pri výbere Vašej letnej dovolenky

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220