Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

CK Settour SK

Settour Slovakia, s.r.o. pôsobí na trhu už 14 rokov a bola prvou cestovnou kanceláriou na Slovensku, ktorá zaviedla už v roku 2004 systém riadenia kvality ISO 9001:2001.

Settour Slovakia je špecialistom na Afriku (Keňa, Zanzibar, Safari) a Áziu (Thajsko, Vietnam, Kambodža, Bali, Filipíny). Okrem predaja zájazdov, lyžovačiek a ubytovania cez najväčších zahraničných touroperátorov a predaja leteniek (člen IATA) do celého sveta, sa venuje aj organizovaniu spoločenských akcií a zájazdov na mieru pre firmy a skupiny doma a v zahraničí.

Invia ponúka last minute zájazdy od renomovaných, poistených a spoľahlivých cestovných kancelárií.

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220