Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

CK SENECA TOURS

Cestovná kancelária SENECA TOURS pôsobí na Slovensku už 21 rokov. Do mnohých destinácií sme priviezli turistov ako úplne prví zo slovenských CK - na Malorku, Costa Bravu, Chalkidiki, do Andalúzie.

Dnes je ponuka SENECA TOURS pestrá ako andalúzsky vejár: Španielsko, Malorka, Ibiza, 7 gréckych ostrovov, Sicília, Chorvátsko, Čierna Hora, Bulharsko, Cyprus, Turecko, Egypt. Sme stabilná a silná CK. Dôkazom toho je i naše víťazstvo v ankete o najserióznejšieho touroperátora, ktorú vyhlásil a každoročne vyhodnocuje renomovaný časopis Cestovateľ. Mimoriadne nás teší spolupráca s Invia. Dlhodobo patrí k najprofesionálnejším a najvýznamnejším predajcom našich zájazdov. "

Invia ponúka last minute zájazdy od renomovaných, poistených a spoľahlivých cestovných kancelárií.

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220