Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

PANTOUR

Pantour s.r.o. je cestovná kancelária špecializujúca sa na dovolenku na ostrovoch Rhodos, Kréta a destinácie v oblasti Tureckej riviéry. Zakladatelia spoločnosti sa v oblasti cestovného ruchu pohybujú už mnoho rokov. Z tohto dôvodu Pantour ponúka spoľahlivé a kvalitné služby v dlhodobo preverených hoteloch či iných ubytovacích zariadeniach, a to za bezkonkurenčné ceny nielen na slovenskom trhu.

Celú ponuku tejto CK môžete nájsť na stránkach www.invia.sk vrátane last minute zájazdov tejto CK, ktoré nájdete na http://last-minute.invia.sk.

Dovolenka Pantour 2018 a Last Minute zájazdy Pantour

Bulharsko Bulharsko (64 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 25 °C Teplota vody: 22 °C 363 EUR
Egypt Egypt (194 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota vody: 27 °C 431 EUR
Grécko Grécko (2 053 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 31 °C Teplota vody: 25 °C 299 EUR
Turecko Turecko (105 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 31 °C Teplota vody: 26 °C 435 EUR

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220