Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

CK Kartago Tours SK

Cestovná kancelária Kartago na Invia

Cestovná kancelária CK Kartago je na trhu cestovných kancelárii už dlho a patrí medzi niekoľko najväčších cestovných kancelárií na Slovensku. Na Invia môžete vyberať z ponuky zájazdov cestovnej kancelárie Kartago a ďalších CK – on-line z pohodlia Vášho domova a bez navýšenia ceny.

Aké zájazdy CK Kartago ponúka?

Kartago ponúka mnoho možností ako cestovať na dovolenku – autobusom alebo letecky, poznávacie alebo pobytové zájazdy, exotika, dovolenku pri mori alebo na horách, ubytovanie podľa Vašich potrieb a možností (apartmány, hotely, penzióny, bungalovy a ďalšie), zájazdy lacné i zájazdy luxusnejšieho charakteru, last minute alebo klasické katalógové zájazdy. Cestovná kancelária Kartago ponúka široké možnosti ako cestovať na dovolenku – presvedčíte sa u najväčšieho on-line predajcu zájazdov Invia.

Dovolenka Kartago Tours 2018 a Last Minute zájazdy Kartago Tours

Bulharsko Bulharsko (412 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 25 °C Teplota vody: 21 °C 288 EUR
Egypt Egypt (5 708 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota vody: 24 °C 353 EUR
Grécko Grécko (1 047 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 28 °C Teplota vody: 22 °C 448 EUR
Kapverdské ostrovy Kapverdské ostrovy (840 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota vody: 25 °C 703 EUR
Maroko Maroko (51 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 24 °C Teplota vody: 21 °C 608 EUR
Španielsko Španielsko (2 566 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 25 °C Teplota vody: 22 °C 518 EUR
Taliansko Taliansko (558 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota vody: 22 °C 488 EUR
Tunisko Tunisko (5 614 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 32 °C Teplota vody: 23 °C 348 EUR
Turecko Turecko (5 254 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 32 °C Teplota vody: 25 °C 408 EUR

Do akých krajín môžete s CK Kartago cestovať?

V súčasnej dobe sú destinácie, na ktoré sa CK Kartago zameriava patrí predovšetkým Tunisko, Egypt, Turecko, Grécko, Španielsko. Ponuka CK Kartago do týchto destinacií je široká a pre všetkých. Invia predáva zájazdy Kartago do týchto destinácií v rovnakom rozsahu a bez navýšenia ceny zájazdov. 

Využite bohatú ponuku exotických zájazdov do Karibiku, na Zanzibar, Islu Margaritu, Kapverdské ostrovy či do Mexika, objavujte krásy histórie aj prírody. Cestujte s nami celoročne do Egypta! Tento rok nechýbajú ani lyžovačky a poznávacie zájazdy. Kartago tours, more úžasných dovoleniek...

Kartago cestovná kancelária a Invia

Invia a CK Kartago spolupracujú už niekoľko rokov a jedná sa o spoluprácu úspešnú. V budúcnosti i naďalej počítame s úspešnou spoluprácou.

Invia ponúka last minute zájazdy od renomovaných, poistených a spoľahlivých cestovných kancelárií.

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220