Futbaltour

FutbalTour.sk vznikol Z lásky k futbalu. Ide o naše krédo, ale predovšetkým zásadu, ktorou sa riadime. Naším cieľom je totiž sprostredkovať pre vás nezabudnuteľný športový zážitok vo futbale či v inom športe, ktorý si bez starostí užijete.

Je skvelé cestovať a spoznávať nové mestá, čo je však návykové, to sú atmosféra a emócie, ktoré zažijete len na futbale. Barcelona, Londýn, Turín, Mníchov… Presvedčte sa s nami, prečo je futbal najpopulárnejším športom planéty a prečo ho zbožňuje 3,5 miliardy ľudí vo svete.

CK FutbalTour.sk – váš osobný sprievodca (nielen) futbalovým fenoménom:

  • FutbalTour.sk je prvou a najväčšou športovou cestovnou kanceláriou na Slovensku.
  • Spoločnosť sídli v Bratislave, interne zamestnáva 15 ľudí, má však aj ďalších externých spolupracovníkov, ktorí pôsobia v európskych futbalových baštách.
  • Spoločnosť spolupracuje výhradne s overenými a spoľahlivými partnermi. Od sezóny 2014/2015 je CK FutbalTour.sk oficiálnym partnerom legendárneho futbalového veľkoklubu FC Barcelona, spolupracuje tiež s hokejovým klubom HC Slovan Bratislava, ako aj so športovou televíziou DigiSport.
  • Čoraz viac klientov využíva tiež služby pridružených cestovných kancelárií HokejTour.sk a SportsTour.sk, ktoré klientom zabezpečujú zájazdy za tenisom, basketbalom, hokejom, hádzanou či motoristickými športmi (formula 1).
  • Medzi spokojnými klientmi CK FutbalTour.sk sú aj desiatky firiem, ako napríklad Orange, Slovanet, Coca-Cola či Heineken.
  • V sezóne 2017/2018 FutbalTour.sk na zápasy prepravil viac ako 10-tisíc klientov zo Slovenska, z Česka, Rakúska, zo Švajčiarska i z Maďarska. Ako to na zájazdoch s nami vyzerá? Pozrite si fotografie klientov zo zájazdov.

Z lásky k futbalu!