Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

CK FIFO SK

CK FIFO, s.r.o. pôsobí na trhu už 22. sezónu. Aj vďaka mnohoročným skúsenostiam sme sa v ankete časopisu CESTOVATEĽ už šiesty raz po sebe umiestnili medzi 5 najlepšími cestovnými kanceláriami na Slovensku.

Našim hlavným mottom je "Úcta k človeku", a to predovšetkým úcta ku našim klientom, obchodným partnerom ale aj dodávateľom služieb.

Široká paleta produktov CK FIFO obsahuje letné dovolenky v Chorvátsku, Taliansku, Turecku, Egypte, na gréckych ostrovoch, Mallorce, v Andalúzii či na Korzike, stále obľúbené pobyty v stanoch a karavanoch (zelená dovolenka), liečebné, relaxačné a wellness pobyty na Slovensku, v ČR a v Maďarsku, zimné lyžiarske pobyty v Rakúsku, Taliansku, Francúzsku a Švajčiarsku. Dlhodobo pozitívne skúsenosti máme tiež s organizovaním poznávacích zájazdov šitých "na mieru" a školských zájazdov. Paletu dopĺňa komfortná dovolenka na pre najnáročnejších (FIFO Excellent) a FIFO City Breaks - individuálne víkendové výlety do svetových metropol a poznávačky so sprievodcom. Novinkou pre sezónu 2012 je ponuka výletných plavieb do celého sveta.

V roku 2011 bola CK FIFO odborným partnerom pre ubytovanie MS 2011 v ľadovom hokeji. Zabezpečovali sme ubytovanie pre hráčov, rozhodcov, organizátorov, médiá, ale aj pre fanúšikov z celého sveta.

Invia ponúka last minute zájazdy od renomovaných, poistených a spoľahlivých cestovných kancelárií.

Dovolenka Fifo 2018 a Last Minute zájazdy Fifo

Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (9 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 38 °C Teplota vody: 32 °C 1 119 EUR

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220