CK FIFO SK

CK FIFO, s.r.o. pôsobí na trhu už 22. sezónu. Aj vďaka mnohoročným skúsenostiam sme sa v ankete časopisu CESTOVATEĽ už šiesty raz po sebe umiestnili medzi 5 najlepšími cestovnými kanceláriami na Slovensku.

Našim hlavným mottom je "Úcta k človeku", a to predovšetkým úcta ku našim klientom, obchodným partnerom ale aj dodávateľom služieb.

Široká paleta produktov CK FIFO obsahuje letné dovolenky v Chorvátsku, Taliansku, Turecku, Egypte, na gréckych ostrovoch, Mallorce, v Andalúzii či na Korzike, stále obľúbené pobyty v stanoch a karavanoch (zelená dovolenka), liečebné, relaxačné a wellness pobyty na Slovensku, v ČR a v Maďarsku, zimné lyžiarske pobyty v Rakúsku, Taliansku, Francúzsku a Švajčiarsku. Dlhodobo pozitívne skúsenosti máme tiež s organizovaním poznávacích zájazdov šitých "na mieru" a školských zájazdov. Paletu dopĺňa komfortná dovolenka na pre najnáročnejších (FIFO Excellent) a FIFO City Breaks - individuálne víkendové výlety do svetových metropol a poznávačky so sprievodcom. Novinkou pre sezónu 2012 je ponuka výletných plavieb do celého sveta.

V roku 2011 bola CK FIFO odborným partnerom pre ubytovanie MS 2011 v ľadovom hokeji. Zabezpečovali sme ubytovanie pre hráčov, rozhodcov, organizátorov, médiá, ale aj pre fanúšikov z celého sveta.

Invia ponúka last minute zájazdy od renomovaných, poistených a spoľahlivých cestovných kancelárií.

Dovolenka Fifo 2020 a Last Minute zájazdy Fifo

Albánsko Albánsko (32 termínov) 626 EUR
Bulharsko Bulharsko (838 termínov) 344 EUR
Grécko Grécko (458 termínov) 350 EUR
Chorvátsko Chorvátsko (1 433 termínov) 59 EUR
Španielsko Španielsko (99 termínov) 555 EUR
Taliansko Taliansko (1 035 termínov) 48 EUR
Turecko Turecko (605 termínov) 361 EUR