Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

CK Aquamarin

Cestovná kancelária AQUAMARIN pôsobí úspešne na trhu slovenských cestovných kancelárií už vyše 15 rokov. Od svojho vzniku v roku 1995 odrekreovala veľa spokojných klientov v najobľúbenejšej destinácii Slovákov – v Chorvátsku.

Ponuka zájazdov cestovnej kancelárie AQUAMARIN sa zameriava na kvalitné strediská a ubytovacie zariadenia na Jadrane a to od Istrie až po južnú Dalmáciu nevynímajúc jedinečné chorvátske ostrovy. K stáliciam v ponuke patria strediská Vodice, Gradac a Orebič.  CK AQUAMARIN ako jedna z mála cestovných kancelárii na Slovensku ponúka aj predĺžené 9-nočné pobyty do Chorvátska, ktoré si môžete zakúpiť aj na www.invia.sk.

Invia ponúka last minute zájazdy od renomovaných, poistených a spoľahlivých cestovných kancelárií.

Získané ocenenia Invia od CK Aquamarin

Dovolenka Aquamarin 2018 a Last Minute zájazdy Aquamarin

Chorvátsko Chorvátsko (4 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 22 °C Teplota vody: 21 °C 251 EUR

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220