Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

ALFA TRAVEL

CK ALFA TRAVEL je jedna z mála slovenských cestovných kancelárií, ktorá sa špecializuje len na južné pobrežie Čierneho mora v Bulharsku.

Jej zakladatelia mali dlhoročné skúsenosti s touto destináciou ešte pred založením cestovnej. Tieto skúsenosti sú základom významnej konkurenčnej výhody CK Alfa Travel, ktorou je poskytovanie kvalitných služieb na základe dlhoročných znalostí miestnych pomerov.

Dôkazom kvality našich služieb tiež je, že všetci pracovníci cestovnej kancelárie Alfa Travel osobne navštívili všetky ponúkané ubytovacie kapacity, v dôsledku čoho môžu naším klientom poskytnúť reálne a vyčerpávajúce informácie a pomôcť im tak pri výbere ich dovolenky.

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220