CK Aeolus SK

Cestovná kancelária Aeolus na Invia

CK Aeolus pôsobí na trhu CK. Na trhu CK jej patrí popredná priečka už mnoho rokov. Značka Aeolus je jedna z najznámejších značiek v obore cestovného ruchu na Slovensku. U najväčšieho on-line predajcu zájazdov Invia nájdete zájazdy od CK Aeolus on-line a bez navýšenia ceny spolu s ponukou zájazdov od ďalších viac než 300 cestovných kancelárii.

Aké zájazdy CK Aeolus ponúka?

S Aeolus zákazníci môžu cestovať prakticky akýmkoľvek spôsobom. Vyberte si, cestujte letecky alebo autobusom: Aeolus ponúka poznávacie zájazdy, eurovíkendy, pobytové zájazdy, lyžovanie, pre deti, exotika, pri mori alebo na horách, hotely, penzióny, chaty, chalupy, apartmány, bungalovy a ďalšie. Cestovná kancelária je tak rozvinutá, že ponúka skutočne všetky typy zájazdov, last minute alebo katalógových zájazdov. Ponuka Aeolus na Invia Vás o tom presvedčí.

Dovolenka Aeolus 2020 a Last Minute zájazdy Aeolus

Egypt Egypt (1 822 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota vody: 20 °C 476 EUR
Grécko Grécko (2 175 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota vody: 20 °C 407 EUR
Chorvátsko Chorvátsko (452 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota vody: 21 °C 109 EUR
Maroko Maroko (1 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 20 °C Teplota vody: 17 °C 990 EUR
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (84 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 40 °C Teplota vody: 31 °C 668 EUR
Turecko Turecko (859 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 28 °C Teplota vody: 22 °C 472 EUR

Do akých krajín môžete s CK Aeolus cestovať?

Aeolus sa prispôsobuje dopytu a tak medzi najobľúbenejšie a teda i najpredávanejšie destinácie patrí Egypt, Turecko, Grécko, Chorvátsko. Invia predáva zájazdy od cestovnej kancelárie Aeolus za rovnakú cenu ako CK a v rovnakom rozsahu.

Aeolus cestovná kancelária a Invia

Spolupráca Invia a Aeolus je dlhodobo úspešná, na svojich stránkach i úspešne ponúkame zájazdy Aeolus cestovnej kancelárie a sme presvedčení, že spolupráca bude i v budúcich rokoch veľmi úspešná.

Invia nabízí last minute zájazdy od renomovaných, poistených a spoľahlivých cestovných kancelárií.